ادبیات نظری و پیشینه پژوهش نظریه معنادرمانی (فصل 2 )-sidaa

ادبیات نظری و پیشینه پژوهش نظریه معنادرمانی (فصل 2 )

دانلود ادبیات نظری و پیشینه پژوهش نظریه معنادرمانی (فصل 2 ) با کیفیت عالی , ادبیات نظری و پیشینه پژوهش نظریه معنادرمانی (فصل 2 ) قابل ویرایش , ادبیات نظری و پیشینه پژوهش نظریه معنادرمانی (فصل 2 )

ادبیات نظری و پیشینه پژوهش نظریه معنادرمانی (فصل 2 )

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق نظریه معنادرمانی (فصل دوم) در 127 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (پیشینه و مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
پیشینه داخلی و خارجی در مورد متغیر مربوطه و متغیرهای مشابه
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب:
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی

قسمتهایی از مبانی نظری و پیشینه پژوهش:

نظریه معنی درمانی( لوگوتراپی  ) ویکتور فرانکل:
ریشه های معنی درمانی به نوعی به کارهای  آلفرد آدلربر می گردد. آدلر  اولین  روانشناسی  است که در مورد معنا در زندگی به بحث پرداخت. او در سال 1931 کتاب معنای زندگی را نوشت. فرانکل  رهبر اصلی معنا درمانی و رولو می از بزرگان هستی گرایی  به خاطر وارد  کردن  این مبحث به   روانشناسی نسبت بهآدلر ابراز دین کرده اند. فرانکل بنیانگذار مکتب معنا درمانی در بیست و ششم مارس سال(1905)در وین متولددر دوم سپتامبر 1997 در سن 92 سالگی در همان شهر درگذشت. به هر حال ریشه  معنا درمانی به  کوششهای اولیه فرانکل برای یافتن معنا در زندگی خودش بر می گردد.( نیلسون .2001؛ ترجمه:  بهفر ، 1384 (لوگوتراپی روشی است که در آن بیمار در جهتی راهنمایی می شود که معنی زندگی خود را بیابد.بنابراین اصول لوگوتراپی تلاش برای یافتن معنی در زندگی است که اساسی ترین نیروی محرکه هر فرد در دوران زندگی اوست به طور کلی در این روش درمانی فرد « فرد روان نژند اندیشه زاد » هدایت می گردد تا معنا و منظور زندگی خویش را دریابد. از آنجا که جستجوی معنا  وظیفه ای مبارزه  جویانه  است تنش درونی فرد را افزایش می دهد و او را به تلاش برای آنچه باید به دست آورد وا می دارد . این  سطح از تنش نه تنها در جریان درمان اختلال ایجاد نمی کند بلکه  برای رهایی فرد از احساس دلتنگی ، بی دردی وغلبه بر « خلاء وجودی » لازم است تکاپوی حاصل از تنش معناجویی ، یاس انسان روان نژند رابه احساس موفقیت و امید مبدل سازد(  رحیمیان  1385. )

 

پشتیبانی در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل 09214087336  لطفا اول پیامک بدید بعد تماس  اولین فرصت جواب میدیم

کسب درآمد با آپلود فایل  افزایش فروش با تولید محتوا

پکیج ادبیات نظری و پیشینه پژوهش نظریه معنادرمانی (فصل 2 ) , سایت ادبیات نظری و پیشینه پژوهش نظریه معنادرمانی (فصل 2 ) , ادبیات نظری و پیشینه پژوهش نظریه معنادرمانی (فصل 2 ) pdf , ادبیات نظری و پیشینه پژوهش نظریه معنادرمانی (فصل 2 ) 

دانلود تحقیق و پاورپوینت

فروشگاه فایل

خرید کاندوم خاردار