ادبیات نظری تحقیق حقوق ورزشی خصوصی (فصل دوم )-sidaa

ادبیات نظری تحقیق حقوق ورزشی خصوصی (فصل دوم )

دانلود ادبیات نظری تحقیق حقوق ورزشی خصوصی (فصل دوم ) با کیفیت عالی , ادبیات نظری تحقیق حقوق ورزشی خصوصی (فصل دوم ) قابل ویرایش , ادبیات نظری تحقیق حقوق ورزشی خصوصی (فصل دوم )

ادبیات نظری تحقیق حقوق ورزشی خصوصی (فصل دوم )

دانلود ادبیات نظری تحقیق حقوق ورزشی خصوصی  (فصل دوم)
در 21 صفحه در قالب word , قابل ویرایش ، آماده چاپ و پرینت جهت استفاده.

مشخصات محصول:
توضیحات: فصل دوم پایان نامه کارشناسی ارشد (مبانی نظری پژوهش)
همراه با منبع نویسی درون متنی به شیوه APA جهت استفاده فصل دو پایان نامه
توضیحات نظری کامل در مورد متغیر
رفرنس نویسی و پاورقی دقیق و مناسب
منبع : انگلیسی وفارسی دارد (به شیوه APA)

کاربردهای مطلب:
منبعی برای فصل دوم پایان نامه، استفاده در بیان مسئله و پیشینه تحقیق و پروپوزال، استفاده در مقاله علمی پژوهشی، استفاده در تحقیق و پژوهش ها، استفاده آموزشی و مطالعه آزاد، آشنایی با اصول روش تحقیق دانشگاهی


قسمتهایی از مبانی نظری:

حقوق ورزشی خصوصی

در این گرایش از علم حقوق ، ما با یکی از مباحث مهم حقوق خصوصی درگیر هستیم و آن مربوط به مسئولیت مدنی ناشی از ورزش می باشد.
هر گاه کسی با رفتار خود موجب لطمه به حقوق قانون اشخاص دیگر شود اصطلاحاً می گوییم که مسئولیت قانونی دارد . گاهی رفتار خلاف قانون متخلف عنوان جرم را دارا است که در این صورت نوع مسئولیت او کیفری است و «در هر مورد که شخص ناگزیر از جبران خسارت دیگری باشد می گویند در برابر او مسئولیت مدنی دارد  . »
بنابراین هر گاه ورزشکاری در اجرا فن خطا توسط حریف فوت کند عمل او جرم محسوب و مرتکب مسئولیت کیفری دارد ولی اگر بر اثر اصابت غیر عمدی توپ به پنجره منزل مجاور ورزشگاه خسارتی وارد شود و ورزشکار متخلف ضامن خسارت وارده محسوب و ملزم به جبران آن است که می گوییم مسئولیت مدنی دارد. در بعضی موارد عمل شخص ممکن است متضمن هر دو مسئولیت باشد . به عنوان مثال اگر بر اثر اجرای یک عمل ورزشی خطا ، حریف دچار شکستگی شود ، ورزشکار متخلف دارای مسئولیت کیفری و مدنی خواهدبود .

فهرست مطالب به شرح زیر میباشد:
فصل سوم : حقوق ورزشی خصوصی
گفتار اوّل : مسئولیت مدنی ناشی از عملیات ورزشی
مبحث اوّل : رابطه ورزشکاران به هنگام بازیها
مبحث دوم : رابطه ورزشکاران و برگزار کنندگان مسابقه ها با تماشاگران
مبحث سوم : نقش رسانه ها در ورزش
منابع


پشتیبانی: 09392158693 (لطفا فقط عنوان فایل، نام خریدار و مشکل خود را پیامک و یا در تلگرام عنوان بفرمایید تا سوال و مشکل شما به متخصص مربوطه ارجاع شود).

نحوه دانلود : بلافاصله پس از پرداخت آنلاین قادر به دانلود فایل خواهید بود و همچنین یک نسخه از “لینک دانلود” نیز برای شما ایمیل می شود.

پشتیبانی در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل 09214087336  لطفا اول پیامک بدید بعد تماس  اولین فرصت جواب میدیم

کسب درآمد با آپلود فایل  افزایش فروش با تولید محتوا

پکیج ادبیات نظری تحقیق حقوق ورزشی خصوصی (فصل دوم ) , سایت ادبیات نظری تحقیق حقوق ورزشی خصوصی (فصل دوم ) , ادبیات نظری تحقیق حقوق ورزشی خصوصی (فصل دوم ) pdf , ادبیات نظری تحقیق حقوق ورزشی خصوصی (فصل دوم ) 

دانلود تحقیق و پاورپوینت

فروشگاه فایل

خرید کاندوم خاردار