10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه-sidaa

10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه

دانلود 10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه با کیفیت عالی , 10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه قابل ویرایش , 10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه

10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه

10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه-sidaa

دسته بندی مدیریت
فرمت فایل doc
حجم فایل 12 کیلو بایت
تعداد صفحات 14
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه:

كار تیمی مثل ساختن یا شكستن یك وضعیت است، شاید شما كمك به ساختن آن كنید و گرنه نقص در آن شما را شكست خواهد داد» از كریس. آ. هیات

هدف گردآوری یك تیم بدست آوردن هدفهای بزرگتر (رسیدن به آن اهداف) بیشتر از آنچه بری افراد بصورت منفرد و تك تك قابل بدست آوردن می‌باشد. هدف و مقصود یك تیم به انجام رساندن،‌ به نتیجه رسیدن و نایل آمدن به پیروزی در محل كار یا بازار می‌باشد.

بهترین مدیران كسانی هستند كه می‌توانند گرد هم آیند و این گردهمایی تك تك افراد در گروه آنها را در قالب تیم در می ‌آورد. اینجا 10 كلید متفاوت برای شكل دادن افرادتان در یك گروه مولد و كارآمد و فعال در یك تیم ارائه می‌شود:

1- ادراكیات: در یك گروه، اعضا ممكن است فكر كنند در یك گروه برای فقط مقاصد اداری و اجرایی گرد هم آمده‌اند و افراد ممكن است بر روی هدف با یكدیگر اختلاف داشته باشند. در یك تیم اعضا استقلال خود را می شناسند و ادراكی از اهداف شخصی و اهداف تبم دارند كه ایندو در بهترین وضعیت با حمایت دو طرفه بدست می‌آیند همچنین وقت، سر مسائل بیهوده و سطحی و یا استفاده شخصی با استفاده از هزینه‌های دیگران از بین می‌رود.

2- مالكیت: در یك گروه اعضا گرایش به تمركز بر روی خودشان دارند زیرا آنها بطور كافی در برنامه‌ریزی برای اهداف واحد درگیر نشده‌اند (دخالت داده نشده‌اند). آنها بطور ساده‌ای مثل یك فرد اجاره شده وارد عمل خود می‌شوند (احساس مسئولیت زیادی ندارند). در یك تیم اعضا یك احساس مالكیتی در شغل خود و برای واحد دارند زیرا آنها معتقد به ارزشهایی هستند كه اساس و پایة اهداف می‌باشند كه آنها كمك در به انجام رساندن آن دارند.

3- خلاقیت‌ و همكاری: در یك گروه اعضا كاری را انجام میدهند كه به آنها گفته شده است به جای اینكه از آنها سوال شود بهترین رویكرد را برای انجام كاری انتخاب كنند. در این روش ارائه پیشنهادات و خلاقیت تقویت نمی‌شوند.

در یك تیم اعضا در موفقیت سازمان همكاری دارند بوسیلة بكار گرفتن استعدادهای خاص خود همچنین دانش و خلاقیت خود برای رسیدن به هدف.

پشتیبانی در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل 09214087336  لطفا اول پیامک بدید بعد تماس  اولین فرصت جواب میدیم

پکیج 10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه , سایت 10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه , 10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه pdf , 10 راه برای تمیز دادن (تشخیص دادن فرق) بین تیم و گروه 

دانلود تحقیق و پاورپوینت

فروشگاه فایل