كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان-sidaa

كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان

دانلود كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان با کیفیت عالی , كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان قابل ویرایش , كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان

كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان

كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان-sidaa

دسته بندی دام و طیور
فرمت فایل doc
حجم فایل 155 کیلو بایت
تعداد صفحات 11
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

فهرست مطالب

مقدمه

هدف

دامنه كاربرد

ویژگیها

بسته بندی و نشانه گذاری

نمونه برداری

روش های آزمون

شرایط نگهداری و انبار كربنات كلسیم

استاندارد ویژگی های كربنات كلسیم جهت مصرف در تغذیه دام ، طیور و آبزیان بوسیله كمیسیون فنی مربوطه تهیه و تدوین شده و در دویست و سی و سومین كمیته ملی استاندارد كشاورزی و غذایی مورخ 1377/7/28مورد تائید قرار گرفته ، اینك باستناد بند 1ماده 3قانون اصلاحی قوانین و مقررات مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران مصوب بهمن ماه 1371بعنوان استاندارد رسمی ایران منتشر می گردد.

برای حفظ همگامی و هماهنگی با پیشرفتهای ملی و جهانی در زمینه صنایع و علوم ، استانداردهای ایران در مواقع لزوم مورد تجدیدنظر قرار خواهند گرفت و هر گونه پیشنهادی كه برای اصلاح یا تكمیل این استانداردها برسد در هنگام تجدیدنظر در كمیسیون فنی مربوط مورد توجه واقع خواهد شد.

بنابراین برای مراجعه به استانداردهای ایران باید همواره از آخرین چاپ و تجدیدنظر آنها استفاده نمود.

در تهیه و تدوین این استاندارد سعی شده است كه ضمن توجه به شرایط موجود و نیازهای جامعه حتی المقدور بین این استاندارد و استاندارد كشورهای صنعتی و پیشرفته هماهنگی ایجاد شود.

كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراك دام و طیور و آبزیان

– مقدمه

كربنات كلسیم به فرمول شیمیائی CaCo3 در طبیعت بصورت كانی آراگونپت ، پوسته صدف هاو كالسیت ، كالك ، سنگ آهك ، سنگ مرمر و تراور تن و غیره وجود دارد. امروزه از كربنات كلسیم بصورت بصورت پودر یا دانه گونه 1 بعنوان یكی از منابع اصلی تأمین كلسیم در جیره غذائی دام و طیور آبزیان استفاده می شود.

پشتیبانی در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل 09214087336  لطفا اول پیامک بدید بعد تماس  اولین فرصت جواب میدیم

پکیج كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان , سایت كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان , كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان pdf , كربنات كلسیم جهت مصرف در خوراک دام و طیور و آبزیان 

دانلود تحقیق و پاورپوینت

فروشگاه فایل