سامانه مدیریت قیمت و موجودی محصولات فراتک

سامانه مدیریت قیمت و موجودی محصولات فراتک

سامانه مدیریت قیمت و موجودی محصولات فراتک

دانلود سامانه مدیریت قیمت و موجودی محصولات فراتک

خرید و دانلود سامانه مدیریت قیمت و موجودی محصولات فراتک نسخه حرفه ای

آموزش سامانه مدیریت قیمت و موجودی محصولات فراتک , پشتیبانی 6 ماهه سامانه مدیریت قیمت و موجودی محصولات فراتک

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336  انجام سئوی سایت شما با ده سال سابقه و صدها لینک اول گوگل

اسکریپت مدیریت محصولات فروشگاه آنلاین فراتک | اسکریپت faratech

معرفی اسکریپت faratech

یکی از دغدغه‌های اصلی مدیران وب‌سایت‌های فروشگاهی، بروزرسانی قیمت و موجودی محصولات است. فروشگاه‌های بزرگ اینترنتی با توجه به تعداد بالای محصولات و همچنین نوسانات زیاد قیمت‌ها می‌بایست زمان زیادی را صرف بروزرسانی قیمت و موجودی محصولات کنند. لذا برای رفع این مشکل، افزونه‌های متعددی ارائه شده است که بوسیله آن‌ها می‌توان محصولات را به صورت همگانی ویرایش و بروزرسانی کرد. علیرغم عملکرد مطلوب این افزونه‌ها که موجب کاهش زمان بروزرسانی محصولات می‌شود با این حال امکانات متعدد و گاهی پیچیدگی‌های بسیار زیاد این افزونه‌ها ممکن است باعث سردرگمی مدیران محصولات شود و در نتیجه کارایی دلخواه، حاصل نشود. لذا از آنجایی که اکثر مدیران وب‌سایت‌ها تنها بروزرسانی قیمت و موجودی محصولات برای آن‌ها اولویت دارد، فراتکنیک با طراحی و برنامه‌نویسی سامانه‌ مدیریت قیمت و موجودی محصولات فراتِک، این مشکل را برطرف نموده است.

 

سامانه مدیریت قیمت و موجودی محصولات فراتک، ابزاری سریع و آسان برای مدیریت قیمت محصولات ووکامرس است که خارج از محیط مدیریتی وردپرس نصب می‌شود و با اتصال به پایگاه داده‌ وردپرس، محصولات فروشنده‌ها را دریافت و برای ویرایش و بروزرسانی، آماده می‌کند.

در این سامانه قیمت اصلی، قیمت با تخفیف، موجودی و بازه زمانی تخفیف قابل ویرایش است. برای ویرایش و بروزرسانی موارد یادشده، تنها کافی است برای هر یک از محصولات، بر روی قیمت، موجودی و یا بازه زمانی تخفیف، کلیک کرده و مقدار آن را ویرایش کرد. با خارج شدن از حالت ویرایش، قیمت، موجودی و یا بازه زمانی تخفیف بروزرسانی می‌شود. لازم به ذکر است به جهت افزایش سرعت ویرایش، ذخیره‌سازی تغییرات در این سامانه به صورت خودکار انجام می‌گردد. همچنین در این سامانه، علاوه بر محصولات ساده، امکان ویرایش قیمت، موجودی و بازه زمانی تخفیف برای محصولات متغیر نیز فراهم شده است.

امکانات سامانه مدیریت قیمت و موجودی محصولات فراتک

  • سیستم نصب آسان و سریع
  • بروزرسانی قیمت اصلی، قیمت با تخفیف، موجودی و تاریخ تخفیف برای محصولات ساده و متغیر
  • انتخاب بازه زمانی تخفیف از روی تقویم شمسی
  • ذخیره‌سازی خودکار
  • سازگاری با افزونه چندفروشندگی دکان;

لازم به ذکر است که این اسکریپت با ionCube کدگذاری شده است لذا جهت عملکرد صحیح آن می‌بایست ionCube Loader هاست فعال باشد.

 

آپلود عکسسامانه مدیریت قیمت و موجودی محصولات فراتک