بررسی عملكرد مدیریت در آموزشگاه پسرانه یاوری-sidaa

بررسی عملكرد مدیریت در آموزشگاه پسرانه یاوری

دانلود بررسی عملكرد مدیریت در آموزشگاه پسرانه یاوری با کیفیت عالی , بررسی عملكرد مدیریت در آموزشگاه پسرانه یاوری قابل ویرایش , بررسی عملكرد مدیریت در آموزشگاه پسرانه یاوری

بررسی عملكرد مدیریت در آموزشگاه پسرانه یاوری

بررسی عملكرد مدیریت در آموزشگاه پسرانه یاوری-sidaa

دسته بندی مدیریت
فرمت فایل doc
حجم فایل 26 کیلو بایت
تعداد صفحات 36
برای دانلود فایل روی دکمه زیر کلیک کنید
دریافت فایل

بخش اول

بیان سیر تهیه گزارش از

« عملكرد مدیریت» در آموزشگاه پسرانه «یاوری»

« تنها مقیاس موفقیت، نسبت بین آنچه كه، باید انجام میدادیم و آنچه كه باید می بودیم از یك طرف و كارهایی كه انجام دادیم و موفقیت هایی كه كسب كردیم از طرف دیگر، می باشد».

« راچ، جی، ولز»

فصل اول

وضعیت فیزیكی آموزشگاه

بنازم باغبانی كه از هر شاخه میسازد هزاران غنچه خندان و بر افلاك مینازد

ساختمان و محیط آموزشگاه :

این آموزشگاه در سال 1374 تأسیس شده است. متراژ كل زمین 4532 متر مربع می باشد فضای این آموزشگاه برای اجراء برنامه های ورزشی تا حدودی مناسب می باشد. در بدو رود به محیط در سمت راست، قسمتی برای پاركینگ در نظر گرفته شده است و قسمت دیگر زمین فوتبال و بستكبال می باشد. سرویس های بهداشتی در انتهای آموزشگاه می باشد آبخوری دیواری هم برای دانش آموزان در نظر گرفته شده در مقایسه با دوره راهنمایی كه آبخوری وجود ندارد.

فقط یكی از دیوارهای آموزشگاه نقاشی شده است كه به نظر من بهتر است نقاشی های بیشتری كشیده بشود و یك محیط شاد را ایجاد كرد. از لحاظ فضای سبز همانند دوره راهنمایی است و حتی بدتر در حالیكه دانش آموزان دوره ابتدایی به فضای سبز بیشتر و گل و سبزه بیشتری نیاز دارند، فقط آسفالتهای سیاه محیط را پوشیده است. محل ایستادن دانش آموزان برای مراسم صبحگاهی با رنگ سفید نقطه گذاری شده است. برای ایجاد نظم در صفها.

– زمانیكه وارد ساختمان می شویم در بدو ورود سمت راست اتاقی واقع شده به نام اتاق تربیتی و اتاق بهداشت، در روبرو دو دفتر دیده می شود یك دفتر آموزشگاه دخترانه و دیگر دفتر پسرانه. چرا كه این آموزشگاه هم شیفت دخترانه و هم پسرانه داردكه از هم مجزا هستند. تعدادی از كلاس ها در سمت چپ دفتر پسرانه قرار گرفته اند كه این كلاسها عبارتند از : آمادگی بوستان، آمادگی گلستان، دوم رجایی، دوم باهنر، اول پاكنژاد، اول مطهری در ضمن این آموزشگاه در دوره آمادگی نیز دانش آموز می پذیرد.

آزمایشگاه وسالن امتحانات هم در طبقه اول واقع شده اند.

اما …

– اما وضعیت آزمایشگاه : امكانات و وسایل تا اندازه ایی وجود دارد اما كهنه هستند، محیط آزمایشگاه بزرگ است ویك میز و تعدادی صندلی در نظر گرفته شده است اما وسایل نظم و تربیتی ندارند و به صورت پراكنده در هرجایی گذاشته شده اند. به گفته آقای رشیدی از آزمایشگاه برای دروس علوم بیشتر استفاده می شود اما معلمان آنچنان كه باید و شاید استفاده نمی كنند. به نظر من معلمین علوم می توانند از دانش آموزان بخواهند خود، خارج از آموزشگاه اشیاء یا وسایلی كه مربوط به درس می شود تهیه و به مدرسه بیاورند و در آموزشگاه از آن استفاده شود مثلاً اگر درس در رابطه با انواع سنگ یا برگ گیاه است می توان این كار را انجام داد و خلاقیت را در آنها پرورش داد.

در طبقه دوم، نماز خانه، آبدارخانه در كنار هم هستند تعدادی از كلاسها نیز از جمله كلاس دوم شهید فهیمده كلاسهای چهارم (مدنی، طالقانی و بهشتی) ، كلاسهای پنجم ( صدوقی و مفتح) و كلاسهای سوم ( خاتمی، چمران) در این طبقه واقع شده است. این آموزشگاه همچنین دارای گارگاه IT و اتاق نور می باشد اتاق نور با موكت فرض شده است و كلاسهای قرآن در این اتاق برگزار می شود و دارای تلویزیون و ویدئو هم می باشد.

برای هر یك از كلاسها قفسه ای در نظر گرفته شده كه تعدادی كتاب داستان و علمی و … در آنها قرار داده شده است و دور تا دور كلاس باكارهای دستی بچه ها تزیین شده است. در راهرو كلاسها جالباسی هایی نصب شده كه دانش آموزان و معلمین، چادر یا كت خود را روی آن آویزان می كنند.

– اتاق دست های كوچك اندیشه های بزرگ :‌در طبقه اول آموزشگاه اتاقی به این نام وجود دارد این اتاق پر از كارهای دستی دانش آموزان دختر و پسر می باشد. دانش آموزان با پس مانده های كاغذ، چوب و .. وسایلی را تهیه كرده اند تعدادی از وسایل توسط خود دانش آموزان در مدرسه تحت راهنمایی معلم تهیه شده و تعدادی هم خود بچه ها در خارج از آموزشگاه در منزل درست كرده و به آموزشگاه آورده اند.

در ضمن كلبه جایزه ای هم وجود داشت كه بر روی آن نوشته شده « تلاش از شما، جایزه از ما».

فصل دوم

ساختار تشكیلاتی آموزشگاه

نام آموزشگاه : دبستان پسرانه یاوری

جنسیت : پسرانه

كد آموزشگاه : 78329505

نوع اداره : عادی دولتی

سال تأسیس : 1374

یك نوبته شهری

مالكیت ساختمان : دو نفر

تعداد كل اتاقها و سالنها : 30

مساحت كل زمین : 5066 متر مربع

تعداد كلاس درس : 13

مساحت طبقه اول : 1325 متر مربع

تعداد اتاقهای اداری : 3

مساحت كل زیر بنا : 245 مترمربع

نمازخانه آزمایشگاه زمین ورزش اتاق نور كتابخانه

آمار كل دانش آموزان : 406 نفر

آمار دانش آموزان سال قبل 413 نفر- امار اتباع خارجی :

مدیر آموزشگاه : ابراهیم رشیدی باجگانی مدرك : لیسانس

سابقه مدیریت 15 سال، معاون آموزشی: محمد باقر آقا باقری- معاون پرورشی: احمد شایق

مربی بهداشت : سكینه خانجانخانی- متصدی خدمات : حسین یزدانی

مربیان آمادگی :

1-فاطمه نصیری

لیسانس

31 نفر

2-فریده قدریان

لیسانس آمار

31 نفر

آموزگاران پایه اول :

1- سكینه صدوقی

دیپلم

28 نفر

2- ربابه رحیم زاده

دیپلم

28 نفر

آموزگاران پایه دوم :

صدیقه طاهر نژاد

دیپلم

34 نفر

مرجانه مصون

فوق دیپلم

34 نفر

آموزگاران پایه سوم

علیرضا فاطمی نژاد

فوق دیپلم

34 نفر

2- ربابه رحیم زاده

لیسانس

34 نفر

آموزگاران پایه چهارم :

محمد علی اكرمی

لیسانس

25 نفر

حسین زارع ارنانی

فوق دپلم

26 نفر

علی زارع زردینی

لیسانس

25 نفر

آموزگاران پایه پنجم :

حسین منصوری

لیسانس

26 نفر

نجف ملا حسینی

فوق دیپلم

26 نفر

علی محمد سلمانی

فوق دیپلم

25 نفر

پشتیبانی در صورت داشتن هر گونه مشکل در دانلود فایل 09214087336  لطفا اول پیامک بدید بعد تماس  اولین فرصت جواب میدیم

پکیج بررسی عملكرد مدیریت در آموزشگاه پسرانه یاوری , سایت بررسی عملكرد مدیریت در آموزشگاه پسرانه یاوری , بررسی عملكرد مدیریت در آموزشگاه پسرانه یاوری pdf , بررسی عملكرد مدیریت در آموزشگاه پسرانه یاوری 

دانلود تحقیق و پاورپوینت

فروشگاه فایل