افزونه پشتیبانی تیکتی ساپورت پرس | support press

افزونه پشتیبانی تیکتی ساپورت پرس | support press

افزونه پشتیبانی تیکتی ساپورت پرس | support press

دانلود افزونه پشتیبانی تیکتی ساپورت پرس | support press

خرید و دانلود افزونه پشتیبانی تیکتی ساپورت پرس | support press نسخه حرفه ای

آموزش افزونه پشتیبانی تیکتی ساپورت پرس | support press , پشتیبانی 6 ماهه افزونه پشتیبانی تیکتی ساپورت پرس | support press

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336  انجام سئوی سایت شما با ده سال سابقه و صدها لینک اول گوگل

افزونه پشتیبانی تیکتی ساپورت پرس | افزونه support press

معرفی افزونه پشتیبانی تیکتی ساپورت پرس

یکی از مساله‌های مهم در پشتیبانی این است که کاربر قبل از ارسال تیکت به نتیجه برسد و کارشناسان روزانه با تیکت‌های مهم و کمتری سر و کار داشته باشند، با افزونه ساپورت پرس به راحتی به این مساله دست پیدا کنید.

در این افزونه کاملا ایرانی قبل از ارسال تیکت با توجه به موضوع کاربر مقالاتی که نوشته‌اید نمایش داده میشود تا در صورتی که کاربر به جواب نرسید بتواند تیکت ارسال کند.

افزونه پشتیبانی و آموزش ساپورت پرس به شما کمک میکند تا کاربران خود را به راحتی پشتیبانی کنید، همچنین داشتن بخش سوالات متداول به شما کمک میکند تا یک سامانه پشتیبانی کامل داشته باشید.

در صورت استفاده از افزونه ووکامرس میتوانید به کاربران خود اجازه دهید تا برای سفارشات خود تیکت ثبت کنند (این امکان به صورت اختیاری است)، کاربر شما میتواند سفارش مد نظر خود را انتخاب کند و تیکت ارسال کند، در نتیجه کارشناس به اطلاعات سفارش دسترسی دارد و میتواند مشکل کاربر را پیگیری کند.

ساپورت پرس علاوه بر سیستم پشتیبانی یک سامانه آموزش و FAQ نیز هست، کاربران شما میتوانند مقالات شما را به صورت دسته بندی در پنل زیبا و مدرن مشاهده کنند.

شما میتوانید برای هر دپارتمان کارشناسان متفاوتی تعریف کنید تا کارشناسان هر بخش فقط تیکت‌های مربوط به خود را ببینند، همچنین به کارشناسان دسترسی ایجاد تیکت برای کاربر را بدهید.

در بسیاری از مواقع کارشناسان شما متون تکراری را برای کاربران مختلف ارسال میکنند یا یک بخش از متن را به صورت مکرر تکرار میکنند، شما میتوانید این متون را در بخش “جواب‌های پیشفرض” اضافه کنید تا کارشناسان شما بتوانند از آن ها استفاده کنند و در وقت خود صرفه جویی کنند.

برای مشاهده نسخه دمو کاربران یا کارشناسان اینجا کلیک کنید.

برای دمو بخش ادمین از تصاویر محصول استفاده کنید یا اینجا کلیک کنید.

امکان استفاده در هر قالب وردپرسی بدون ایجاد تداخل

بدون تداخل با افزونه‌های مدیریت کاربران جهت ورود و ثبت نام

داکیومنت و راهنمای کامل جهت راه اندازی و نصب

 

آپلود عکسافزونه پشتیبانی تیکتی ساپورت پرس | support press