افزونه دستیار هوشمند وردپرس WP Virtual Assistant

افزونه دستیار هوشمند وردپرس WP Virtual Assistant

افزونه دستیار هوشمند وردپرس WP Virtual Assistant

دانلود افزونه دستیار هوشمند وردپرس WP Virtual Assistant

خرید و دانلود افزونه دستیار هوشمند وردپرس WP Virtual Assistant نسخه حرفه ای

آموزش افزونه دستیار هوشمند وردپرس WP Virtual Assistant , پشتیبانی 6 ماهه افزونه دستیار هوشمند وردپرس WP Virtual Assistant

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336  انجام سئوی سایت شما با ده سال سابقه و صدها لینک اول گوگل

افزونه دستیار هوشمند وردپرس | افزونه WP Virtual Assistant

معرفی افزونه دستیار هوشمند وردپرس

افزونه دستیار هوشمند یک افزونه بسیار جذاب و کاربردی را برای انواع سایت های وردپرسی(فروشگاهی، خبری، شرکتی، آموزشی و . . .)  می باشد را به شما دوستان و همراهان عزیز معرفی و عرضه می کنیم.

تا حالا با خودتان فکر کردید وقتی آفلاین هستید یا درگیر یک کار دیگر هستید و نمی توانید به مخاطب در لحظه پاسخ دهید  چه اتفاقی برای مخاطب می افتد؟ شما یک مخاطب رو از دست می دهید و این اتفاق اصلا خوب نیست و کابوس هر وب سایتی هست. خب شاید یگید باید یک دستیار (همکار/کارمند) استخدام می کنم تا جای خالی من را پر کند، خب چه تضمینی وجود دارد که اون دستیار بخوبی و مشابه شما فعالیت کند؟ 100% هر چقدر هم دستیار شما خوب باشد بازهم نمی تواند دقیقا مثل شما رفتار کند.

اما افزونه دستیار هوشمند می تواند دقیقا مشابه شما به مخاطبین شما خدمات ارایه کند و ما با استفاده از افزونه دستیار هوشمند این قابلیت را به شما می دهیم که همیشه، تکرار می کنم همیشه در کنار مخاطب شما هست و به مخاطب شما خدمات ارایه می کنه یا به پرسش های(جواب های آماده طراحی شده توسط مدیر) مخاطبین جواب می دهد.

راســـتـــی کار با این افزونه نیاز به هیچ دانش برنامه نویسی ندارد و بهترین همکار برای مدیران خواهد شد که باعث می شود  دقیقا  مثل یک حرفه ای عمل کنید.

یکی از دلایل کاهش فروش/بازدید در وب سایت های فروشگاهی/خبری/شرکتی/آموزشی تنوع بالا و گیج شدن مخاطب و عدم تصمیم گیری هست، حالا تصور کنید یک دستیار در کنار مخاطب در وب سایت شما وجود داشته باشد تا دقیقا همان محصولی که مورد نیاز مخاطب هست را به او معرفی کند و یا حداقل تعداد محدودتر و مناسب تری از محصولات  برای مخاطب شما (با توجه به فرم های پر شده توسط مخاطب) به او پیشنهاد می دهد.

خب حالا چه اتفاق متفاوتی قرار است در سایت شما رخ دهد؟ تعداد فروش/بازدید شما و همچنین رضایت مخاطب بسیار افزایش پیدا می کند و این اتفاق آرزو و رویایی هر مدیر وبسایتی است.

با دستیار هوشمند را می توان برای فروش هوشمندانه و هدفمند محصولات، مشاوره و اطلاع رسانی به مشتریان خود(دقیقا مشابه یک فروشنده واقعی)،راهنمای آنها در وب سایت و غیره ایجاد کرد.

افزونه دستیار هوشمند می تواند عملیات خاصی را اجرا کند مثل:

هدایت به صفحه:

 • مطابق با دستورات شما و نظر مخاطب، کاربر را به صفحات خاص هدایت کند. می توانید دقیقا به مخاطب یک عنصر خاص(مثل: اجرا شدن یک ویدیو در صفحه، نمایش دیدگاه های یک مطلب، بخش خاصی از یک صفحه وب یا دکمه سبد خرید) هدایت کنید.

اجرای کد های جاوا اسکریپت:

 • شما با استفاده از کد های جاوا اسکریپت می توانید جلوه های خاصی را در صفحه وب سایت خود اجرا کنید و با این کار حس خاصی رو به مخاطب منتقل کنید. شما قادر به اجرا کردن بی نهایت کد جاوا اسکریپت می باشید.

نمایش یک عنصر:

 • با استفاده از این قابلیت می توانید مخاطب را دقیقا به یک بخش خاص(نظرات، اطلاعات آماری، عنوان و…) از یک صفحه وب سایت هدایت می کند.

یک ایمیل از گفتگو ارسال کنید:

 • گفتگو های انجام شده با مخاطب را به صورت اتوماتیک برای مدیر(ایمیل از قبل تعریف شده) ارسال خواهد شد. دستیار هوشمند می تواند بعد از پایان گفتگو یا پر کردن فیلد های اجباری توسط مخاطب، اطلاعات وارد شده را به یک ایمیل تعریف شده ارسال کند. با این کار شما قادر خواهید بود بعد از مدتی یک فرم لیست پرسش پاسخ تهیه کنید.

تعاملات گذشته را به عنوان متغیرهای ارسال به یک صفحه ارسال کنید:

 • گفتگو های گذشته کاربر را به این صفحه اضافه خواهد کرد. با این کار اطلاعات اولیه ای از پرسش پاسخ های گذشته مخاطب دریافت می کنید که می تواند در پاسخ گویی دقیق تر شما تاثیر گذار باشد.

همچنین شما فعل و انفعالات خاصی را می توانید با افزونه دستیار هوشمند داشته باشید مثل:

شناسه منحصر به فرد:

 • به هر یک از مخاطبین/کاربران شما یک شناسه منحصر به فرد می دهد که می توانید در آینده(مراجعه بعدی/خرید بعدی) با استفاده از این شناسه تعاملات و گفتگو های گذشته مخاطب/کاربر را بازیابی کنید.

فیلد متنی:

 • در این بخش می توانید مشخص کنید قبل از شروع مراحل/گفتگو، کاربر ایمیل خود را در این بخش اجباری/اختیاری وارد کند.

فیلد شماره:

 • می توانید مشخص کنید که کاربر/مخاطب اطلاعات عددی مثل: سن/سایز/قد/وزن و… را به صورت اجباری/اختیاری وارد کند. راستی در صورت نیاز، می توانید اعشار رو هم به این بخش اضافه کنید.

فیلد انتخاب:

 • در این بخش شما می توانید بینهایت گزینه انتخابی برای مخاطب/کاربر خود تعیین کنید، مخاطب یکی از آنها را انتخاب و با توجه به انتخاب مخاطب مرحله خاصی برای مخاطب نمایش داده خواهد شد.

دکمه:

 • به کاربر اجازه می دهید قبل از رفتن به مرحله بعد اطلاعات وارد شده را چک کند و سپس با انتخاب دکمه به مرحله بعد برود این کار باعث کاهش ضریب خطا در وارد کردن اطلاعات می شود.

شرطی سازی مراحل:

 • همانطور که چند لحظه قبل خدمتتان عرض کردم، دستیار هوشمند می تواند با استفاده از انتخاب های خاص مخاطب مرحله ی خاصی را نمایش دهد. بدین صورت شما می توانید تعیین کنید دستیار هوشمند برای نمایش هر مرحله چه شرط هایی را دارا باشد تا آن مرحله خاص برای مخاطب نمایش داده شود. مخاطب هر بار با انتخاب هر یک از گزینه ها یک مرحله خاص را مشاهده خواهد کرد. مثلا با توجه به جنسیت مخاطب محصولات یا خدمات خاص همان جنسیت را به مخاطب شما نمایش دهد یا مشخص کنید سن مخاطب کمتر از چه مقداری باشد کدام محصولات/خدمات برای مخاطب نمایش داده شود یا بیشتر از مقدار خاصی باشد محصولات یا خدمات خاص همان مقدار به مخاطب نمایش داده شود.

شروع:

 • در هر زمان و هر مرحله از طراحی می توانید فقط با یک کلیک ساده نقطه شروع را تغییر دهید و مشخص کنید از کدام قسمت مراحل شروع شود.

ایجاد بینهایت مراحل:

 • شما هیچ محدودیتی در ساخت مراحل ندارید. می توانید هر تعداد مرحله اضافه کنید تا بهتر محصولات و خدمات خود را به مخاطب عرضه کنید و در تمامی مراحل این دستیار در کنار کاربر وب سایت شما حضور دارد تا بهترین تجربه را برای کاربر شما ایجاد کند.

اتصال مراحل به همدیگر

 • با استفاده از سیستم شرطی شما می توانید هر تعداد مرحله که می خواهید را به یکدیگر متصل کنید و با قرار دادن شرط های مناسب هر مرحله، مرحله بعد را برای نمایش به مخاطب مشخص کنید.

پیش نمایش اختصاصی قبل از اجرا شدن در سایت:

 • هربار که یک مرحله جدید می سازید یا یک شرط جدید طراحی می کنید، می توانید در بخش پیش نمایش آن مرحله و آن شرط را تست کنید تا قبل از اینکه در سایت بارگذاری شود تمامی مراحل را چک کنید و این به خودی خود باعث کاهش ضریب خطای مدیریت خواهد شد.

دارای یک سیستم درون ریزی/ برون بری هوشمند :

 • که به شما این اجازه را می دهد تا به راحتی پشتیبان گیری، انتقال و بازیابی اطلاعات خود را انجام دهید. بدین ترتیب شما می توانید با توجه به موجودی محصولات/خدمات خود شرط های دستوری خاصی را تهیه کنید و به صورت فایل در سیستم خود ذخیره کنید و با تغییر هر متغیر تمام شرط ها را فقط با یک کلیک تعویض کنید.

یک نکته خاص، شما می توانید با این افزونه در زمان خود و مخاطب صرفه جویی کنید و به مخاطب/مشتری خود مستقیم محصول مورد نظر را معرفی کنید و یک فروش موفق برای خود و تجربه خرید بهتری برای مخاطب ایجاد کنید.

مدل نمایش دستیار هوشمند:

 • شما می توانید برای افزونه دستیار هوشمند آواتارهای مختلف و جذابی را استفاده یا طراحی کنید. و با توجه به کاربرهای وب سایت خود، یک خانم یک آقا یا یک فرد میان سال با توجه به سلیقه خودتان طراحی کنید و با چند کلیک ساده مدل مو، نوع بدن و یا حتی رنگ چشم آواتار را تغییر دهید.

مدیریت پاسخ و طراحی سوال های دستیار هوشمند:

 • شما با استفاده از این افزونه می توانید هر سوالی که ممکن است در ذهن مخاطب/مشتری ایجاد شود و یا کمک به پیدا کردن محصول مورز نظر شود را از قبل طراحی کنید تا مخاطب/مشتری در کمترین زمان ممکن به محصول مورد نظر و پیشنهادی شما دسترسی پیدا کند. یا می توانید با تعدادی سوال و جواب ذهن مخاطب را آماده معرفی یک محصول یا خدمات خاص کنید.

تازه قابلیت های این افزونه اینجا تمام نمی شود: 

 • حتی بعد از معرفی پیشنهاد شما به مخاطب/مشتری در صورتی که مورد پسند مخاطب/مشتری نباشد، می توانید بازهم یک محصول دیگر معرفی کنید و این کار رو هر چند بار که نیاز باشد تکرار کنید، تا هم مخاطب تجربه بهتری از خرید، و هم شما تجربه فروش موفقی را داشته باشید. این افزونه در تمامی مراحل در کنار مخاطب شما خواهد ماند.

اجبار در پر کردن یک فیلد:

می توانید مشخص کنید کاربر اطلاعات خاصی را باید وارد کند و قبل از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز به هیچ عنوان به مرحله بعد راه پیدا نکند. این اطلاعات می  تواند شامل ایمیل، شماره تماس، نام کاربری ثبت نامی، سن مخاطب و… باشد.

تنظیمات افزونه دستیار هوشمند WP Virtual Assistant:

در قسمت تنظیمات افزونه دستیار هوشمند شما می توانید موارد زیر را تعیین کنید:

 • فعال و غیر فعال کردن افزونه
 • فعال یا غیرفعال کردن در موبایل
 • پیام اولیه برای نمایش
 • نمایش یا عدم نمایش پیام اولیه
 • موقعیت افزونه

پشتیبانی از چند زبانگی WPML: 

 • اگر از چند زبانگی WPML استفاده می کنید، پس از ایجاد دستیار خود، روی زیر منوی «ترجمه طبقه بندی» در منوی «WPML» کلیک کنید.
  همه متن‌های استفاده شده در دستیار شما، در زمینه «دستیار هوشمند» قابل مشاهده هستند.
  متون این صفحه را ترجمه کنید، دستیار شما چند زبانه خواهد شد.

ویژگی های کلی افزونه دستیار هوشمند WP Virtual Assistant:

 • پشتیبانی حرفه ای و سریع تیم مارکتیکا
 • درون ریزی/ برون بری ساده تمامی اطلاعات فقط با یک کلیک
 • پشتیبانی از چند زبانگی WPML و تغیر زبان دستیار
 • سازگاری کامل با موبایل و تبلت و حتی فعال و غیر فعال سازی در موبایل
 • تغییر موقعیت دستیار ( در پایین صفحه قسمت چپ یا راست قرار دهید )
 • تغییر راحت و ساده ظاهر آواتار دستیار هوشمند فقط با چند کلیک ساده (مدل مو، رنگ چشم،مدل بدن)
 • اقدامات احتمالی برای هر مرحله: تغییر مسیر به یک صفحه + اجرای کد Javascript + نمایش یک عنصر + ارسال ایمیل از گفتگو + ارسال تعاملات گذشته به عنوان متغیرهای ارسال به یک صفحه
 • سیستم هوش مصنوعی قدرتمند، باهوش و منحصر بفرد
 • سیستم شرطی ساده و قدرتمند (کاملا انعطاف پذیر)
 • فعل و انفعالات احتمالی برای هر مرحله: فیلدهای متن + فیلدهای عدد(شماره) + انتخاب(چند گزینه ای) + دکمه
 • مشاهده پیش نمایش افزونه دستیار هوشمند قبل از فعال سازی در سایت
 • کاملا فارسی سازی شده

آپلود عکسافزونه دستیار هوشمند وردپرس WP Virtual Assistant