افزونه ایجاد تایمر برای لینک های دانلود نینجا دانلود

افزونه ایجاد تایمر برای لینک های دانلود نینجا دانلود

افزونه ایجاد تایمر برای لینک های دانلود نینجا دانلود

دانلود افزونه ایجاد تایمر برای لینک های دانلود نینجا دانلود

خرید و دانلود افزونه ایجاد تایمر برای لینک های دانلود نینجا دانلود نسخه حرفه ای

آموزش افزونه ایجاد تایمر برای لینک های دانلود نینجا دانلود , پشتیبانی 6 ماهه افزونه ایجاد تایمر برای لینک های دانلود نینجا دانلود

پشتیبانی فوری در صورت مشکل در دانلود فایل اول لطفا پیامک , تلگرام و تماس 09214087336  انجام سئوی سایت شما با ده سال سابقه و صدها لینک اول گوگل

حتما برای شما پیش آمده که برای یکبار هم که شده از سایت های اپلودسنتر قصد دانلود یک فایل را داشتید. اکثر این اپلود سنتر ها از یک ایده ای برای نمایش هوشمندانه تبلیغات استفاده میکنند. آن هم ایجاد تاخیر برای دریافت فایل هاست.

اگر تابحال از سایت اپلود بوی فایلی را دانلود کرده باشید حتما دیده اید که یک تایمر به مدت 60 ثانیه برای شما نمایش داده میشه و شما باید برای دریافت فایلتان تا اتمام آن تایمر صبر کنید. 

این 60 ثانیه برای اپلودبوی مفید ترین 60 ثانیه ای می باشد که میتواند تبلیغات موجود در سایت را به کاربران نمایش بدهد. چرا که شما به آن فایل نیاز دارید و مجبورید صبر کنید!!!

بهترین مکان برای نمایش تبلیغات دقیقا صفحه ای است که کاربر مجبور است در آنجا قرار بگیرد. اگر شما قصد دانلود یک فیلم را داشته باشید به هرجایی میروید تا لینک دانلود را ببینید. اگر نیاز به یک فونت خاص داشته باشید تمام صفحات سایت را زیر و رو میکنید تا آن فونت را دانلود کنید. و در این بین اگر مجبور باشید اندکی هم صبر کنید، صبر میکنید. چرا که شما به آن فایل نیاز دارید.

اگر شما هم یک سایت دانلودی مثله دانلود فونت، بازی موبایل، موزیک، فیلم و … دارید میتوانید از این روش استفاده کنید تا تبلیغات موجود در سایتتان را به بهترین شکل ممکن به کاربرانتان نمایش دهید.

شما میتوانید یک صفحه با المنتور بسازید و تبلیغات خود را به بهترین شکل برای کاربران نمایش دهید و یک تایمر هم قرار دهید تا کاربر مجبور شود برای دریافت لینک دانلود اندکی در ان صفحه صبر کند.

 

قابلیت های افزونه :

  • پشتیبانی از انواع پست تایپ ها
  • افزودن بی نهایت لینک دانلود
  • دارای شورت کد برای نمایش لینک های دانلود
  • هماهنگی کامل با صفحه ساز محبوب المنتور
  • دارای المنت اختصاصی المنتور

 

آپلود عکسافزونه ایجاد تایمر برای لینک های دانلود نینجا دانلود